کسی در تراکتور نمایشی بازی نمی کند

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی با بیان اینکه تیمش یک گروه است، افزود: همه یک هدف دارند و کسی نمایشی بازی نمی‌ کند.

جرج لیکنز شامگاه پنجشنبه در نشست خبری پس از بازی تیم های تراکتورسازی و پدیده افزود: امروز بازی بسیار سختی مقابل تیم پدیده داشتیم زیرا که پدیده تیم بسیار خوبی بوده و از کادر فنی با تجربه ای برخوردار است.
سرمربی سرخ پوشان تبریز ادامه داد: ما بازی سختی را پشت سر گذاشتیم و ضمن اینکه شانس این را داشتیم که گل دوم را بزنیم اما نگران بودیم گلی دریافت نکنیم.
وی با اشاره به اینکه برای قهرمانی روی تعدادی از بازیکنان فشار زیادی وجود دارد، اعلام کرد: بعد از ضربه ‌ای که به سر شجاعی خورد، سخت بود ادامه دهد و پس از بازی متوجه شدیم که نیاز به دو سه روز استراحت دارد .
سرمربی تیم تراکتورسازی در پاسخ به این سوال که چرا شجاعی را با تاخیر تعویض کردید تا روی یک اشتباه کارت زرد گرفته و بازی بعدی را از دست بدهد؟ گفت: وقتی آمار دوندگی شجاعی را چک می‌ کنیم پی می ‌بریم او دوندگی بالایی دارد و به همین دلیل از وی تا پایان بازی استفاده کردیم که مفید بود و باید بگویم که دوست دارم از ۱۰۰ درصد توانایی ‌های تیمم استفاده کنم.
لیکنز در مورد تفاوت شاگردانش در دو نیمه بازی با تیم فوتبال پدیده گفت: در ۱۵ دقیقه اول، برای اینکه بتوانیم کنترل بازی را در خط هافبک به دست بیاوریم، خوب نبودیم ولی در ادامه وضعیت بهتر شد، در ۲۰ دقیقه بعدی کنترل بازی را به دست گرفته و موقعیت‌هایی ایجاد کردیم .
وی ادامه داد: در نیمه دوم بازیکنان پدیده بی محابا روی دروازه ما فشار آوردند و ما می توانستیم روی ضد حملات به گل دوم برسیم.
تیم تراکتورسازی با برد یک بر صفر مقابل پدیده شهر خودرو توانست با ۴۳ امتیاز بطور موقت صدر جدول لیگ برتر فوتبال را از آن خود کند.

ارسال نظر