یاری‌رسان بنیاد در ارتقا سطح خدمات به جامعه ایثارگری هستیم

استاندار آذربایجان‌شرقی در نشست صمیمی با مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اظهار داشت: در حل مشکلات جامعه ایثارگری و ارتقا سطح کیفی و کمی خدمات یاری‌رسان بنیاد هستیم و این امر باعث افتخار و مباهات است.
به گزارش مهدنیوز، مجید خدابخش در نشستی صمیمی با عباس پورحسن مدیرکل جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران تصریح کرد: از اینکه شخصی با شناخت و آگاهی از وضعیت جامعه ایثارگری استان عهده‌دار مسئولیت خادمی شهدا و ایثارگران شده است بسیار خرسندیم.
استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه تنوع خدمات در بنیاد شهید و امور ایثارگران به علت گستردگی و جامعیت سازمان در تمامی امور بسیار زیاد است، افزود: بنیاد با تکریم و تعظیم والدین مکرم شهدا و ایثارگران، همسران و فرزندان و خانواده‌های مکرم‌شان در تمامی برهه‌های زمانی جامعیت خدمات و مسئولیت ها را در برنامه کاری خود دارد.
خدابخش افزود: دریافت خدمات خاص همچون امور مربوط به تحصیل، اشتغال، مسکن و درمان جامعه هدف بنیاد، فعالیت حوزه‌های کاری بنیاد را بسیار خطیر ساخته است.
وی افزود: در حل مشکلات جامعه ایثارگری و ارتقا سطح کیفی و کمی خدمات یاری‌رسان بنیاد هستیم و این امر باعث افتخار و مباهات است.
استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر اینکه دیدار با  خانواده های معظم شهدا و ایثارگران جز برنامه های شخص ایشان است تصریح کرد: قدرشناس جامعه ایثارگری هستیم و دیدار والدین مکرم شهدا و همسران و فرزندان آنها موجب دلگرمی و شادی دو چندان در مسئولین است.
عباس پورحسن مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران با بیان اینکه انتظار داریم استاندار محترم با رصد و بررسی عملکرد بنیاد، ما را در ارتقا سطح کیفی عملکرد و طی مسیر رو به موفقیت یاری‌رسان باشند افزود: با تمام توان در خدمت شهدا و ایثارگان هستیم تا بتوانیم گوشه‌ای از ایثار این عزیزان را ارج نهیم.
وی در پایان خواستار دیدار خادمین شهدا در بنیاد شهید و امور ایثارگان با استاندار شد.

ارسال نظر