×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه‌های خبری

true
   سه شنبه ۶ فروردین ۱۳۹۸  
it is true
true
true
۲۳۵۸ طرح اشتغال زایی در آذربایجان شرقی ثبت شد

به گزارش مهر، مجید خدابخش در جلسه شورای اشتغال استان افزود: از این تعداد یک هزار و ۲۴ طرح بررسی و به بانک‌ها معرفی شده اما تنها ۹ طرح منجر به عقد قرارداد و پرداخت تسهیلات شده که رقم بسیار پایینی است.

وی با تاکید بر جذب تسهیلات در ۱.۵ ماه آینده، اظهار داشت: باید از سهمیه تسهیلات رونق تولید و بهین‌یاب به نحو احسن استفاده کرد.

استاندار آذربایجان شرقی یادآوری کرد: رییس ‌جمهوری تا آخر تیر ماه امسال به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای جذب تسهیلات اشتغال سال ۹۶ مهلت داده است که اگر این تسهیلات جذب نشود عودت داده شده و فرصت استفاده از آن از دست می‌رود.

خدابخش با بیان اینکه برخی از متقاضیان تسهیلات رونق تولید بعد از معرفی کمیته فنی به بانک‌ها انصراف می‌دهند، ادامه داد: مسایل حوزه پرداخت تسهیلات باید آسیب‌ شناسی و موانع پیش روی برطرف شود.

وی گفت: بانک‌ها بدون محدودیت به تمامی رسته‌ها وام پرداخت کنند و اگر واحدهایی هم قبلا از وام طرح‌هایی مانند رونق تولید استفاده کرده‌اند می توانند برای توسعه واحد تولیدی خود بدون محدودیت وام دریافت کنند.

استاندار آذربایجان ‌شرقی اظهار داشت: مدیران دستگاه های متولی به همراه متقاضیان تسهیلاتی که پرداخت آن در کارگروه به تصویب رسیده است باید در بانک‌ها حضور یابند و دلیل پرداخت نشدن تسهیلات را بررسی کنند.

خدابخش با انتقاد از حضور نیافتن برخی از مدیران در جلسات استان و معرفی نماینده گفت: به این مدیران بار اول تذکر داده می شود و در نوبت دوم باید از استان بروند زیراکه آنان حوصله حضور در جلسات و مدیریت مسایل را ندارند.

true
true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


falseارسال