۳۳اثر به سی‌امین جشنواره تئاتر آذربایجان‌شرقی ارسال شده است

بابک نهرین در گفت‌وگو با تسنیم، در خصوص آثار راه یافته به جشنواره اظهار داشت: ۳۳ اثر به سی امین جشنواره تئاتر استانی آذربایجان شرقی ارسال شده بود که ۳۲ مورد از آن‌ها بر اساس شورای ارزشیانی برای حضور در این جشنواره رتبه بندی و در نهایت ۱۲ نمایش به مرحله اجرا رسیدند.

دبیر سی‌امین جشنواره استانی تئاتر آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه این آثار از شهرستان‌هایی همچون بناب، مرند، سردرود و تبریز در جشنواره شرکت کردند افزود: از ۱۱ تا ۱۴ شهریور در تئاتر مستقل الف، تئاتر شهر تبریز و دانشگاه نبی اکرم به روی صحنه می‌رود.

وی گفت: ویژگی بارز تئاتر امسال نسبت به سال گذشته این است که پتانسیل هنرمندان جوان و با استعداد تحصیل کرده بیشترین قدرت را دارا است و باید فرصتی برای کار اولی‌ها و استعدادهای نهفته ایجاد شود تا آنان نیز در این عرصه روبه موفقیت پیش برند.

دبیر سی‌امین جشنواره تئاتر استانی آذربایجان شرقی از حمایت و همکاری ارگان‌های دولتی چون اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، دانشگاه نبی اکرم، سازمان و فرهنگ هنری شهرداری، شهرداری و موسسه بین المللی الف تقدیر کرده و گفت: امسال نیز آثار خوبی داریم که هر کدام به طور مستقل می‌توانند نماینده شایسته‌ای برای تئاتر استان باشند و امید است جشنواره تئاتر استانی در مسیر اعتلای هنر نمایش موفق شود.

نهرین تشریح کرد: اصغر نوری در تیم داوری سی امین جشنواره استانی تئاتر تبریز به عنوان هنرمند تبریزی انتخاب شده است.

ارسال نظر