×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه‌های خبری

true
   پنج شنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷  
it is true
true
true
کمبود برق باید مدیریت شود

به گزارش ایسنا،  مجید خدابخش در آیین افتتاح پروژه‌های صنعت برق استان با بیان این مطلب اظهار کرد: صنعت برق، شاخص توسعه یافتگی کشورهاست و هر چه مصرف برق در کشوری بیشتر باشد، آن کشور توسعه یافته‌تر خواهد بود. بیمارستان‌ها و سایر بخش‌ها باید از منظر وجود برق ا ض طراری و  ژنراتور کنترل شوند.
وی تاکید کرد: امیدواریم ظرف دو سال آینده به نقطه‌ای برسیم که صنعتگران از کمبود برق گله نداشته باشند.
وی در ادامه با تاکید بر ضرورت استفاده از ظرفیت بخش خصوصی در تامین برق و تاسیس نیروگاه‌ها گفت: مجموع سرمایه‌گذای‌ها در صنعت برق به خصوص در نیروگاه‌ها بیش از سایر عرصه‌هاست. دنیا به سمت استفاده از بهره‌وری حرکت می‌کند و باید از بخش خصوصی به منظور کاهش تلفات و تعویض کنتورها استفاده شود.
خدابخش با بیان این که باید مصرف شهر و روستاها را در جهت استفاده از انرژی خورشیدی مدیریت کنیم، عنوان کرد: باید استفاده از انرژی خورشیدی را نهادینه کنیم. همچنین می‌توان کنتورهای برق را نیز به منظور مدیریت مصرف به صورت Control prepare card درآورد تا مصرف کننده قبل از مصرف برق، هزینه را پرداخت کند.
آیین افتتاح پروژه‌های صنعت برق استان با اعتباری بالغ بر ۴۵۵ میلیارد ریال با حضور استاندار آذربایجان شرقی به صورت ویدیو کنفرانس برگزار شد که پروژه‌ی افزایش ظرفیت پست ۶۳٫۲۰ کیلوواتی کلیبر از جمله این پروژه‌ها بود.

 

true
true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


falseارسال