باهنر سرمربی تیم فوتبال علم و ادب تبریز شد

یونس باهنر به عنوان سرمربی تیم دسته اولی علم و ادب تبریز انتخاب و معرفی شد.

مهدنیوز – سرویس ورزش: اسماعیل بابازاده مالک باشگاه علم و ادب امروز سرمربی این تیم را برای حضور در رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال کشور معرفی کرد.

یونس باهنر که سابقه بازی و مربیگری در سطح نخست فوتبال کشور را دارد، به عنوان سرمربی تیم علم و ادب شهرداری تبریز انتخاب شد.

باهنر دوران فوتبالی خود را در باشگاه تراکتور آغاز کرد و پس از ۵ سال بازی در این تیم به پرسپولیس تهران پیوست. وی با بازوبند کاپیتانی پرسپولیس سابقه قهرمانی لیگ برتر را در کارنامه دارد.

این بازیکن اسبق تراکتور در ادامه زندگی فوتبالی خود بازوبند کاپیتانی این تیم را هم بر بازو بست. حضور در ماشین‌سازی و گسترش فولاد دو تیم دیگر استان از دیگر سوابق بازیگری وی محسوب است.

وی که سابقه پوشیدن پیراهن تیم ملی را نیز در کارنامه دارد، در عرصه مربیگری نیز کارنامه موفقی داشته و فعالیت در تیم‌های تراکتور، ماشین‌سازی، شهرداری و گسترش فولاد تبریز و سیاه جامگان مشهد در کارنامه این مربی بومی به چشم می‌خورد.

یونس باهنر اخیراً به عنوان مدیر آکادمی فوتبال باشگاه تراکتور فعالیت داشت.

ناگفته نماند، تیم فوتبال علم و ادب تبریز امتیاز هشمهری خود شهرداری تبریز را در لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور خریداری کرده و مهیای حضور در این مسابقات می‌شود.

ارسال نظر